Google Cache Konrolü

SEO Araçları

Google Cache Konrolü


En fazla 20 Bağlantı girin (Her Bağlantı ayrı bir satırda olmalıdır)
İşleme...

Ücretsiz Google Cache Konrolü

Google Cache Konrolü Nedir?

Web sitesine düzenli bir şekilde, güncel ve kaliteli içerikler girmek Google sıralamalarında kayda değer başarılar elde etmek adına yeterlidir. Ancak, Google'un da bu duruma uyum sağlayarak, web sitesini taraması gerekir. Peki Google'un web sitesini ziyaret edip etmediğini nereden bilebiliriz? Gibi sorularınız varsa, Google Cache Kontrolü Aracı bu noktada size yardımcı olacaktır.

Google Önbelleği; bir web sitesine giriş yapan son kullanıcının, giriş yaptığı tarihte alınan son görüntüsünü kayıt etmektedir. Şayet bahsi geçen site kullanılamaz halde ise, bu gibi sayfalar google önbelleğinde arşiv altına alınmaktadır. Ücretsiz SEO araçlarından biri olan Google Önbellek Kontrolü Aracı ile, sadece kendi siteleriniz için değil, kapanan siteleri görme, siteyi önizleme gibi başka siteler için işinize yarayacak özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

Teknik SEO'nun Tamamen Ücretsiz Olan SEO Aracı Google Cache Kontrolü Aracı Nasıl Kullanılır?

  • Araçta yer alan yazı kutucuğuna kontrol edilmek istenen web sitesinin adresi eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmelidir. Aracımız bir seferde en fazla 20 adet web sitesini kontrol edebilmektedir. URL girişi yapıldıktan sonraki aşamada araç size Google'un siteyi önbelleğe aldığı son tarih ve saati size raporlayacaktır.