Link Analizi Aracı

SEO Araçları

Link Analizi Aracı


Bir URL girin
Ücretsiz Link Analizi Aracı

Link Analizi Aracı Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu yani kısaltılmış haliyle SEO adına yapılan işlemler çağımızda hemen hemen her firmanın ilgilendiği kayda değer konulardan biridir. Marka, sunulan ürün veya hizmetin bilinirliği açısından, geniş kitlelere hızlı ve kolay erişim imkanı sağlaması gibi sebepler bu noktada etkili olmaktadır. Bundan mütevellit büyük şirketler çoğunlukla kendi içlerinde bir takım oluşturarak SEO çalışmalarını yönetmektedirler. Küçük ve orta ölçekli sayılabilecek işletmeler çoğunlukla dışarıdan profesyonel hizmet alarak bu konudak maliyetlerden tasarruf etmektedirler. Link Analizi Aracı şeklinde adlandırılan en iyi seo çalışması, makaların veyahut bireysel oluşumların reklam ve tanıtım kampanyalarının doğru yapılmasını sağlamaktadır.

Bu ücretsiz araç ile site içi mimari yapı kategorisinde, bağlantıların doğru yapılıp yapılmadığını kontrol edebilirsiniz. Aracımız yaptığı analiz sonucunda

İç Linkler, Dış Linkler, Nofollow Linkler ve Dofollow linklerin raporunu çıkartır. Bu raporda linkler ve toplam sayıları yer almaktadır. Arzu edilirse bu rapor, bilgisayara bir döküman biçiminde kaydedilebilir.