Web Sayfası Kaynak Kodu Bulucu

SEO Araçları

Web Sayfası Kaynak Kodu Bulucu


Bir URL girin
Ücretsiz Web Sayfası Kaynak Kodu Bulucu

Web Sayfası Kaynak Kodu Bulucu Nedir?

Profesyonel bireyler tarafından tasarlanan bir web sitesinin altında sayfa kodunuz bulunur. Bu kod, tarayıcınızın ziyaretçileriniz açısından zengin bir deneyim haline dönüştüğü kod olarak tanımlanır. Google ve benzeri arama motorları, herhangi bir arama sorgusu adına web sitenizi kendi dizinlerinde tam anlamıyla nerede göstermeleri gerektiğini anlamak için bahsi geçen kodu okurlar.

Ancak tarayıcılarda bulunan "Sayfa Kaynak Kodunu Görüntüle" seçeneği aracılığıyla bir web sitesinin kaynak kodunu kolaylıkla görüntüleyebiliyor olmanıza rağmen, kimi siteler bu özelliği deaktif etmişlerdir dolayısıyla kaynak kodunu görüntülemeniz için izin verilmez.

Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda Teknik SEO, herhangi bir internet sitesinin kaynağını, saniyeler içerisinde görüntüleyebilmenize imkan tanıyan bu eşsiz aracı oluşturdu. Aracı kullanabilmek istiyor iseniz tek yapmanız gereken şey site URL'sini bir bütün halinde aracın alakalı kutucuğuna girmek ve gönder tuşuna basmaktır. Hemen akabinde ücretsiz yararlanabileceğiniz bu aracımız web sitesinin kaynak kodunun hepsini sizler için görüntüleyecektir.